Site map Add to favorities
  HOME ABOUT CB ELECTRONICS CONTACT
SEARCH: 
  CB Electronics products
Tachographs and equipment
Speedometers
Speedlimiters
Energy expenditure meter
Taximeter and fiscal cash registers
Odometers
Odometer for highway engineering
Printers for taximeters and radars
Measuring equipment

Home / Produkty CB Electronics / Aparatura pomiarowa / Aparatura pomiarowa do tachografów
  Aparatura pomiarowa do tachografów

CB Electronics ma wieloletnie doświadczenie w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej do obsługi tachografów. Poza opisem przyrządów przedstawiamy propozycje kompletnych zestawów: do napraw instalacji i sprawdzania oraz do legalizacji tachografów samochodowych.

Tachotester TC-1 jest wszechstronnym przyrządem kontrolno-pomiarowym o dużej dokładności, przeznaczonym do sprawdzania tachografów samochodowych zgodnie z Zarządzeniem Nr 159 Prezesa Głównego Urzędu Miar z dn. 12 grudnia 1995r. (Dz. Urz. Miar i Probiernictwa Nr 28 z dn. 13 grudnia 1995r.)

Tachotester TC-1 umożliwia sprawdzanie wszystkich typów tachografów samochodowych dodatkowo także odczyt danych i programowanie tachografów Motometer EGK100, VDO 1319 oraz tachografów tzw. "szufladowych" mających postać radia samochodowego - VDO 1324 i Veeder-Root 2400.

Powyższa aparatura kontrolno - pomiarowa z powodzeniem pracuje w Okręgowych i Obwodowych Urzędach Miar, bazach transportu i punktach, które uzyskały zezwolenie Prezesa Głównego Urzędu Miar na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie instalacji lub napraw oraz sprawdzania tachografów samochodowych.

Konstrukcja tachotestera umożliwia uzupełnienie oprogramowania do obsługi nowych wprowadzanych na polski rynek modeli tachografów samochodowych.

Więcej informacji w dziale "Tachografy i osprzęt" przejdź >

DETAILED DESCRIPTION (click to see)
< back/back